Categories Haberler

Seçim Sonuçları Bölgemiz ve Ülkemize Hayırlı Olsun.

2019 Yerel Seçimleri ile ülkemiz tüm dünyaya demokrasi dersi vermiştir. Rekor düzeyde katılım oranı, şeffaf ve dostluk ortamında geçen seçimlerde Türk Milleti kararını ciddi bir şekilde ortaya koymuş, yeni seçilen başkanlarımıza büyük bir sorumluluk yüklemiştir.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası olarak bugüne kadar bölgemize emeği geçen tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Batı Antalya’nın en güçlü Sivil Toplum Kuruluşu olarak 31 Mart Pazar günü halkımızı takdiri ile göreve seçilen değerli belediye başkanlarımıza başarılar diliyoruz. Seçim döneminde kendilerinin de söz verdiği gibi bölgemizin kalkınması adına yoğun mesai harcayacaklarına inanıyoruz.

Bölgemizin güçlenip, gelişebilmesi için yapılacak çok iş var. Seçimler artık geride kaldı. 4,5 yıllık seçimsiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde bölgede başlatılmış yatırımlar tamamlanmalı, yeni projeler hayata geçirilmeli, ekonominin güçlenip insanlarımızın yaşam kalitesinin artması için gerekli çalışmalar el birliği ile yapılmalıdır.

KUTSO, Batı Antalya’nın Birleştirici Gücü” olarak Batı Antalya’ya yapılacak her türlü yatırımın yön göstericisi, destekçisi ve takipçisi olmaya devam edecektir.

Murat Hüdavendigar Günay
KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı.

About Author