Milli Gururumuz TOGG, Finike ve Demre’de öğrencilere tanıtıldı.

Milli Gururumuz TOGG, Finike ve Demre’de öğrencilere tanıtıldı.

Milli Gururumuz TOGG, Finike ve Demre’de öğrencilere tanıtıldı.

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG’un T10X Oltu Siyah modeli, Finike ve Demre’deki ilkokul, ortaokul, lise ve özel okul öğrencilerine tanıtıldı. Öğrenciler, okul bahçesindeki aracın detaylarını inceledi, fotoğraf çektirdi.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’na ait TOGG Oltu siyah makam aracı Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Önal tarafından Finike ve Demre’deki öğrenciler ile bir araya geldi.

ÖZEN yaptığı açıklamada “Çocuklarımız yarınlarımız ve yarınlarımızın teminatı. Gözlerindeki ışıklar yarınlara dair bizim hayatımıza ışık tutuyor, aydınlatıyor. Onları burada okullarında mutlu bir şekilde gördüğümüz için de ayrı bir mutluluğa sahip olduk. Her daim hayatlarında onlara destek olmaya çalışacağız ve onların, yarınlarda ülkemiz için kritik görev alacaklarından ve o görevleri de layıkıyla yerine getireceklerinden en ufak bir şüphemiz yok.” Cumhuriyetimizin 100.yılında yerli ve milli aracımız TOGG’u öğrencilerimizle buluşturduğumuz için çok mutluyuz dedi.

Başta yerli ve milli aracımız TOGG da en büyük emeği bulunan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve üretimini sağlayan mühendislerimize, mimarlarımıza, iş adamlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz TOGG’u çok beğendiler, çok mutlu oldular. Fırsat verilince Türk gençlerinin, Türk mühendislerinin neler yapabileceğini en güzel şekliyle gözlemlemiş olduk. Yerli ve milli anlayışın bir ürününü hep beraber paylaşmanın mutluluğunu, keyfini yaşıyoruz. ” diye konuştu.

Daha sonra okul bahçesindeki aracın her detayını merakla inceleyen öğrenciler, bol bol fotoğraf çektirdi.

About Author