KUTSO’da Tarsim ve sigortacılık sorunları görüşüldü

KUTSO’da Tarsim ve sigortacılık sorunları görüşüldü

KUTSO’da Tarsim ve sigortacılık sorunları görüşüldü

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Meclis Başkanı Menderes Oktay’ın başkanlığında, KUTSO Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı İsmail Önal, TOBB Delegesi KUTSO Meclis üyesi Yusuf Ünsal Ünal, ATSO 40. Grup (Sigortacılık) Meslek Komitesi Başkanı Azmi Karakoyunlu, Komite Başkan Yardımcısı Özgür Teber, Komite Üyesi Osman Tüken ve Meclis Üyeleri İbrahim Düzenli ile Süleyman Özer, TARSİM Bölge Müdürü Gökçe Kahraman Tükenmez ve sigorta acentelerinin katılım sağladığı “TARSİM ve Sigorta Acentelerin Bölgesel Sorunları” konulu toplantı gerçekleştirildi.

KUTSO Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan KUTSO Meclis Başkanı Oktay, TARSİM’in bölge için önemine dikkat çekerken, sigortacılık faaliyetlerinin sorunlarına gerekli çözümleri bulabilmek için her adımı atmaya hazır olduklarını ifade etti.

Bölgemizde yaşanan sigortacılık sektörünün sorunları, çözüm önerileri ve sigortacılık sektörünün geleceği hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. TARSİM Bölge Müdürü Gökçe Kahraman Tükenmez’in katılım sağladığı toplantıda üyelerimizin ve çiftçilerimizin TARSİM faaliyetleri ve sigortacıların meslek anlamında yaşadıkları sorunları karşılıklı görüşülerek, yapılması gereken uygulamalar değerlendirildi.

About Author