KUTSO 2023 EYLÜL AYI MECLİSİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KUTSO 2023 EYLÜL AYI MECLİSİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KUTSO 2023 EYLÜL AYI MECLİSİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Eylül Ayı Meclis Toplantısı, Meclis Üyelerin katılımıyla KUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantı, Meclis Başkanı Menderes OKTAY’ın açılış konuşmasıyla başladı. Menderes OKTAY’ açılış konuşmasında bölgemiz de yeni Tarım sezonun açıldığını yeni sezonda çiftçilerimizin ve paydaşlarımızın bereketli bir sezon geçirmesini diledi. Bölgemizde olumsuz hava şartları ve yaşanabilecek olumsuz doğal afetlerden dolayı TARSİM’in bölge için öneminden bahseden OKTAY bu konuyla ilgili en kısa zamanda bilir kişiler ile bir araya gelerek toplantı yapılmasının önem arz ettiğini belirtti.

Toplantıda söz alan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN Meclis Üyelerine hitaben ağustos ayında yapılan faaliyetler çalışmalar ve ziyaretlerle ilgili meclis üyelerini bilgilendirdi.

Gündem maddelerinin tamamlanmasıyla son bulan Eylül Ayı Meclis Toplantısı, iyi dilekler paylaşılarak sonlandırıldı. Toplantı sonunda Meclis üyelerin katılımıyla odamızın yeni aracı TOGG üyelerimize tanıtıldı.

About Author