Kaş’ta Demokrasi Şöleni.

Kaş’ta Demokrasi Şöleni.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası(KUTSO) tarafından Kaş’ta düzenlenen toplantıda tüm belediye başkan adayları bir araya geldi.

KUTSO tarafından KAŞ Akçagerme Sosyal Tesislerinde düzenlenen Genişletilmiş Meslek Komitesi Toplantısına Bağımsız Aday Ahmet Muhsin Tüzer(Rockçı İmam), Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mutlu Ulutaş, Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Hayri Süt, Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Erol Demirhan ve Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Hamza Karaağaç, KUTSO meclis üyeleri, KUTSO üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıya ayrıca Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Milletvekili Aydın Özer ve Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer’de konuk oldu.

Dostluk havasında gerçekleşen toplantıda Belediye Başkan adayları Kaş’ın sorunlarından ve yapmayı planladıkları projelerinden bahsetti.

Toplantıda Kaş’ın tarih boyunca demokrasi örneği olduğu belirten KUTSO Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, “bugün Kaş ilçemizde yine bir demokrasi şöleni yaşıyoruz. Ülkemizde uzun zamandır özlediğimiz bir tabloyu bugün burada bizlere yaşatan başta Milletvekilimiz Sayın Aydın Özer olmak üzere tüm Kaş Belediye Başkan Adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. KUTSO olarak böyle bir toplantıyı düzenlemekten onur duyduk” dedi.

Toplantıda söz alan Milletvekili Aydın Özer, “KUTSO’nun Batı Antalya’nın birleştirici gücü olma iddiasını ciddiyetle gerçekleştirdiğini görüyoruz. Adı her ne kadar Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası olsa da bizim için KUTSO Batı Antalya’nın Ticaret ve Sanayi Odası. Böyle güzel bir toplantıyı düzenlediği için Başkan Murat H. Günay’a ve ekibine teşekkür ediyorum.

Antalya’nın, özellikle de Batı Antalya’nın milletvekili olarak bölgenin sorunlarını çözmek için yoğun çaba sarf ediyorum. Özellikle son günlerde ülkemizin gündemini fazlaca meşgul eden tarım konusunda yapılan yanlış uygulamaların ve zor durumda olan üreticimizin sorunlarının takipçisi olmaya çalışıyorum” dedi.

KUTSO’nun Kaş’ta hali hazırda Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ve Sivil Toplum Kuruluşları Ortak Hizmet Binası gibi önemli projeleri yürüttüğünü belirten Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, toplantı için KUTSO Başkanı Murat H. Günay’a teşekkür etti. Kocaer Kaş’ta yapılan mevcut çalışmaları anlatarak, yapılan çalışmaları ben anlattım, yapılacak çalışmaları da Belediye Başkan adaylarımız anlatsın dedi.

Konuşmaların ardından Belediye Başkan Adayları vatandaşların kendilerine yönelttiği soruları cevapladı.

About Author