Başkan Özen Basın Mensuplarıyla Buluştu.

Başkan Özen Basın Mensuplarıyla Buluştu.

Başkan Özen Basın Mensuplarıyla Buluştu.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen Batı Antalya’da hizmet veren basın mensuplarıyla bir araya geldi.

KUTSO Kumluca Merkez Hizmet Binasında düzenlenen toplantıya KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN, Meclis Başkanı Menderes OKTAY, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail ÖNAL, Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan AKASMAN, Genel Sekreter Mesut BAKAR ile Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde hizmet veren görsel, yazılı ve sosyal medya mensupları katıldı.

KUTSO olarak yerel basına her zaman değer verdiklerini belirten Başkan Fahri Özen konuşmasında şunları söyledi;

“Yerel hafızanın oluşması ve insanların doğru kaynaklardan edindikleri bilgilerle bilinçlenmesi adına yerel basını çok değerli buluyoruz.

Göreve geldiğimiz bir yıllık süre içerisinde bölgemiz ve ülkemiz adına çok üzücü felaketler yaşadık. Yoğun geçen bu bir yıl içerisinde enerjimizden bir şey kaybetmeden, elimizdeki imkanların tümünü seferber ederek hizmet bayrağını devraldığımız yerden daha yukarı taşımak için var gücümüzle çalıştık. Bu bir yıl içerisinde çok önemli işler başardık ve birçok projemizde devam ediyor.

Süreç içerisindeki temponun yoğunluğundan dolayı siz değerli basın mensuplarımızla yalnızca iki kez bir araya gelebildik. Bugüne kadar bizlere vermiş olduğunuz destek ve fikirleriniz için hepinize teşekkür ediyorum.”

Toplantı, Başkan Özen’in konuşması ve sunumunun ardından soru-cevap ve sohbet şeklinde devam etti.

About Author