Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültemizin 40. Yılı Kutlu Olsun.

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültemizin 40. Yılı Kutlu Olsun.

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesinde 40. yılda vefa buluşması

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin kuruluşunun 40. yılı için görkemli bir kutlama töreni düzenlendi. İlk mezunların, öğretim üyelerinin ve öğrencilerin bir araya geldiği törende fakültenin 40. yılı büyük bir coşkuyla kutlandı.

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nin kuruluşunun 40. yılı geniş katılımlı bir törenle kutlandı. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan’ın katılımlarıyla Atatürk Konferans Salonunda düzenlenen törene Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cengiz Toker, Prof. Dr. Şükrü Özen, Vali Yardımcısı Aydın Abak, İl Jandarma Komutanı Tuğ. Tarık Hekimoğlu, İl Tarım ve Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal, Orman Bölge Müdürü Vedat Dikici, Ziraat Mühendisleri Oda Başkanı Prof. Dr. Dursun Büyüktaş, Akdeniz Su Ürünleri Araştırma Üretim, Eğitim Enstitü Müdürü Serkan Erkan, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Erkan, Antalya tarım sektörünün temsilcileri katıldı. Öğretim üyeleri ve öğrencilerin yanı sıra fakültenin ilk mezunlarının da bir araya geldiği 40. yıl töreninde duygusal bir buluşma yaşandı.

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi 40. Yıl Kutlamaları Antalya Tarımına Yön Verenler Onur Ödülleri Töreni’ne Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Fahri Özen katıldı. Törende Yönetim Kurulu Başkanımız Fahri Özen (Tarfa Tarım) Şefik Durdaş (Durdaşlar İhracat) ve Aydın Bars (Bars Fide) firmaları adına onur ödüllerini aldı, kendilerini Odamız adına kutluyoruz.

About Author