Categories Haberler Ziyaret

KUTSO’dan Uluslararası Fotoğraf Sergisi

KUTSO’dan Uluslararası Fotoğraf Sergisi

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası, yeni bir fotoğraf sergisine daha ev sahipliği yaptı.

KUTSO, hizmet binasında ‘’Dünya’yı Keşfetmek’’ adli fotoğraf sergisine ev sahipliği yaptı. Litvanya’nın başkenti Vilnüs şehrinden fotoğraf sanatçısı Jonas Kaminskas dünyanın çeşitli bölgelerinde çektiği profesyonel fotoğraflarını Kumluca’lılar ile buluşturdu. Sanatçının gözünden objektife yakaladığı birbirinden güzel kareler birçok fotoğraf severin uğrak noktası oldu.

Fotoğraf sanatçısı Jonas Kaminskas, Kumluca’yı çok sevdiğini ve ilk kez gerçekleştirdiği uluslararası fotoğraf sergisinin Kumluca’da olmasını çok istediğini belirtti. Bunun için Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen’e teşekkürlerini iletti. Ayrıca sanatçı Kumluca’da 10 gün boyunca yerel halkın fotoğraflarını çekmek istediğini, bunları gelecek yıllarda farklı ülkelerde düzenleyeceği sergilerde kullanacağını ve Kumluca’nın tanıtımına bu alanda katkı sağlamak istediğini söyledi.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Özen odamızda fotoğraflarını sergileyen fotoğraf sanatçısı Jonas Kaminskas’ı tebrik ederek tüm fotoğraf severleri KUTSO Hizmet binasına davet etti.

About Author