Categories Haberler Ziyaret

Milli Gururumuz TOGG, Kumluca’da öğrencilere tanıtıldı.

Milli Gururumuz TOGG, Kumluca’da öğrencilere tanıtıldı.

Türkiye’nin yerli otomobili TOGG’un T10X Oltu Siyah modeli, Kumluca’daki ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine tanıtıldı. Öğrenciler, okul bahçesindeki aracın detaylarını inceledi, fotoğraf çektirdi.

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’na ait TOGG Oltu siyah makam aracı Yönetim Kurulu Başkanı Fahri ÖZEN ve Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf TEKDEMİR’in iştirakleri ile Kumluca’daki öğrenciler ile bir araya geldi.

ÖZEN yaptığı açıklamada “Çocuklarımız yarınlarımız ve yarınlarımızın teminatı. Gözlerindeki ışıklar yarınlara dair bizim hayatımıza ışık tutuyor, aydınlatıyor. Onları burada okullarında mutlu bir şekilde gördüğümüz için de ayrı bir mutluluğa sahip olduk. 2023-2024 eğitim öğretim yılının başlangıç dönemindeyiz, çocuklarımıza başarılı bir dönem diliyorum. Her daim hayatlarında onlara destek olmaya çalışacağız ve onların, yarınlarda ülkemiz için kritik görev alacaklarından ve o görevleri de layıkıyla yerine getireceklerinden en ufak bir şüphemiz yok.” Cumhuriyetimizin 100.yılında yerli ve milli aracımız TOGG’u öğrencilerimizle buluşturduğumuz için çok mutluyuz dedi.

Kumluca İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf TEKDEMİR ise ÖZEN’in ziyaretiyle öğrencilerin yerli otomobil TOGG’u görme fırsatı elde ettiğini belirterek, “Öğrencilerimiz yerli ve milli aracımızı gördüler, çok beğendiler. Başta yerli ve milli aracımız TOGG da en büyük emeği bulunan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve üretimini sağlayan mühendislerimize, mimarlarımıza, iş adamlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimiz çok beğendiler, çok mutlu oldular. Fırsat verilince Türk gençlerinin, Türk mühendislerinin neler yapabileceğini en güzel şekliyle gözlemlemiş olduk. Yerli ve milli anlayışın bir ürününü hep beraber paylaşmanın mutluluğunu, keyfini yaşıyoruz. ” diye konuştu.

Daha sonra okul bahçesindeki aracın her detayını merakla inceleyen öğrenciler, bol bol fotoğraf çektirdi.

About Author