Facebook

Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası ile Yurtiçi Kargo arasında imzalanan anlaşma, KUTSO üyelerine %70’e varan indirim avantajı sağlıyor.

Yönetim Kurulu Başkanımız Murat H. Günay ve Yurtiçi Kargo Akdeniz Bölge Müdürü İbrahim Erdoğan arasında imzalanan anlaşma ile KUTSO üyeleri kargolarını yurt içerisinde çok daha ucuz bir fiyata gönderebilecek.

KUTSO Yönetim Kurulu Başkanımız Günay “Firmalar doküman ve malzeme transferinde hız ve güvenilirlik açısından kargo sistemini klasik posta sistemine tercih eder hale geldiler. Dolayısıyla kargo maliyetleri firmalar için önemli bir gider kalemi oluşturmaya başladı. Biz de bölgemizde hizmet veren üyelerimize bu konuda yardımcı olmak amacıyla bir girişimde bulunarak Yurtiçi Kargo firmasıyla bugün bir anlaşma imzaladık. KUTSO üyeleri Yurtiçi Kargo’ya Oda Sicil numaraları veya Vergi Kimlik numaralarıyla başvurarak indirimli fiyatlardan yararlanabilirler. Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’nda ortaya koyduğumuz yeni vizyon gereği, üyelerinin üzerine yük olan bir oda değil, üyelerinden aldığı aidatları yine üyelerine en iyi şekilde döndüren bir oda olmaya devam edeceğiz. Sağlanan bu indirim ile yıllık 1000tl kargo gideri olan bir üyemiz 600-700tl civarında bir avantaj sağlıyor. Hizmet verdiğimiz bölgede birçok meslek dalı için önemli çalışmalarımız devam etmekte. Bunları zamanı geldikçe üyelerimize ve kamuoyuna duyuracağız” dedi.

Anlaşmada KUTSO Genel Sekreteri Mesut Bakar ve Yurtiçi Kargo Kumluca Müdürü Ali Karabacak’ta hazır bulundular.

Anlaşmalı Ücret tarifesi;

Dosya (0-500 ds/gr)        2,50            Şehiriçi         TL+KDV

Dosya (0-500 ds/gr)        3,00            Şehirdışı       TL+.KDV

1-3                                   4,50            Ds/Kg           TL+KDV

4-6                                   5,75            Ds/Kg           TL+KDV

7-10                                 6,75            Ds/Kg           TL+KDV

11-15                               8,00            Ds/Kg           TL+KDV

16-20                               10,00          Ds/Kg           TL+KDV

21-30                               15,00          Ds/Kg           TL+KDV

31 - Ds/Kg üzeri her bir ds/kg için     0,550            TL+KDV

indirimli kargo 1 k

indirimli kargo 3 k