Categories Gelen Duyurular

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri
TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00-17:00 saatleri arasında Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda gerçekleştirilecektir.
TOBB’dan gelen 16.06.2023 tarih ve 6834 sayılı yazı ile, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimlerinin 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirileceği bildirilerek, kontenjan dağılımları ve seçmen listeleri Odamıza iletilmiştir.

Bu çerçevede, söz konusu seçmen listeleri 03 Ekim 2023 Salı gününden itibaren Odamız hizmet binasında bulunan ilan yerine de asılmak suretiyle duyurulmuştur.

İlgili Mevzuat kapsamında, Oda/Borsa Yönetim Kurullarınca karara bağlanması gereken itirazlar, Oda/Borsa Genel Sekreterliklerine; Merkez Seçim Kurulu’na yapılacak itirazlar ise TOBB Girişimcilik Müdürlüğü’nün girişimcilik@tobb.org.tr e-posta adresine ulaştırılacaktır.

İcra Komiteleri üyeliği adaylık başvuruları, 11 Ekim 2023 Çarşamba gününden itibaren aşağıda yer alan dilekçe örneği ve ekinde aday olabilme şartlarını tevsik eden arşiv kayıtlı adli sicil belgesi ile birlikte en geç 17 Ekim 2023 Salı günü mesai bitimine kadar Odamıza yapılacaktır.

Aday olabilme şartlarını taşıyan üyelere ilişkin liste ise, 18 Ekim 2023 Çarşamba günü mesai başlangıç saatinden itibaren Odamız hizmet binasında bulunan ilan yerine asılmak ve internet sitemizde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.

İlgili mevzuat uyarınca, seçimde, seçmen listesinde ismi bulunan kişiler kimlik bilgilerini ibraz etmek suretiyle seçimde oy kullanabilecek olup, vekâleten oy kullanılması mümkün olamayacaktır.

Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyelerimize önemle duyurulur.

Seçim Tarihi : 19 Ekim 2023 Perşembe
Seçim Saati : 10:00-17:00
Seçim Yeri : Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu

İlgili dosyalar:

About Author