Facebook

Türkiye - Kırgızistan Yatırım ve Ticaret Forumu

Sayın Üyemiz,

TOBB' dan Odamıza gönderilen yazıda; TOBB ve Kırgız Sanayi ve Ticaret Odası işbirliğinde Türkiye - Kırgızistan Yatırım ve Ticaret Forumu düzenlenecektir. 21 Ocak 2016 tarihinde TOBB İkiz Kuleler Hizmet binasında gerçekleştirilecek ''Forum'' a, Kırgız Cumhuriyeti Ekonomi Bakanı Sn. Arzybek KOZHOSHEV ve beraberindeki Kırgız işadamlarının katılımı da öngörülmektedir.

Söz konusu foruma katılması öngörülen Kırgız firmalarının tarım,gıda,inşaat,enerji,tekstil,ulaştırma-lojistik,ticaret ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren Kırgız işadamlarından oluşması öngörülmektedir.Forumun ardından, katılımcı Kırgız firmalarının temsilcileri ile ikili görüşmeler gerçekleştirilebilecektir.Kırgızistan'dan katılım sağlaması beklenen firmaların listesi ve faaliyet alanlarına dair bilgiler katılım teyidi veren firmalarımıza bilahare bildirilecektir.

Katılmayı düşünen üyelerimizin katılım teyitlerini en geç 18 Ocak 2016 tarihine kadar TOBB' a (Adem Kula, Tel: 0212 324 95 42, E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) bildirmeleri gerekmektedir.